Pandemi ile birlikte gelen tehlike gün geçtikce dahada büyüyor ve maalesef çoğu kişi artık ilk zamanlarda olduğu gibi dikkat etmiyor, çok ciddiye almıyor.

Pandeminin gelmesiyle birlikte artan hemşire forması satışları fırsatçıların gözünden kaçmadı ve bir çok kişi sağlıksız ve merdiven altı üretimle forma satışına başladı.

Pandeminin başladığı günden bugüne her gün yeni bir forma satan birileri çıkıyor, sattıkları ürünlerin kumaşları ve kalitesi oldukça kötü ve piyasanın oldukça altında fiyatlara verdikleri için maalesef ne yazık ki çoğu kişinin tercihi oluyor.

Tabi ki ne zamana kadar?

Yaptığımız araştırmalara göre bu formaları tercih eden müşterilerin şikayetleri;

  • Formalar oldukça kalitesiz bir kaç giyme ile hemen yırtıldı veya eskidi.
  • Hiç esnek değil alırken fark etmedim ama mesai saatlerinde giyince farkına vardım oldukça rahatsız edici.
  • Kumaş o kadar inceki içini gösteriyor.
  • Kumaş değil bildiğimiz naylon yapışıp kalıyor ve çok terletiyor.

Bunlar gibi daha birçok şikayet.

Hastanelere gelen veya birçok online platform üzerinden yapılan forma satışlarına dikkat etmeliyiz. Pandemi’ den önce bildiğiniz veya sürekli alışveriş yaptığınız bir marka var ise her zaman onu tercih etmeliyiz veya sürekli alışveriş yaptığınız bildiğiniz bir marka yok yada göreve henüz yeni başladınız araştırmalarınızı iyi yapıp yada çevrenizdeki kişilerden referans olabilecekleri markaları öğreniniz.

Hemşire forması alırken marka bilinirliğini tercih etmeliyiz ki sağlığımız açısından oldukça önemli. Pandemi’ den sonra forma satan kişilerde üretim belgeleri ve sertifikaları bulunmadığı gibi üretim yaptıkları yerlerinde oldukça sağlıksız olduğu pek bi aşikar.

Forma alırken sağlığınızdan olmayın.

Ürün alışveriş listesine eklendi.
Karşılaştırmak için ürün eklendi.