0 554 821 8555

En Kaliteli Bayan Doktor Forması


Bayan doktor forması doktorların rahat çalışması için oldukça önem taşımaktadır. Şık ve rahat formalar sayesinde kadın doktorlar işlerini rahatlıkla yapmaktadır. Bu nedenle bizler kadın doktorlarımıza en kaliteli formaları sunuyoruz. Alpaka kumaşlarla üretilen birbirinden kaliteli formalarımız en özenli işçilik çalışması sonucu sizlere ulaştırılmaktadır. Formalar doktorlara hem temiz bir görünüm sağlar hem de koruma amacıyla kullanılmaktadır. Temizlik açısından terikoton ve alpaka kumaşların tercih edilmesi oldukça önemlidir. Bu sayede sağlık personelleri hem şık hem de oldukça rahat hisseder.


Bayan Doktor Forması Modelleri


Bayan doktor forması için zarf yaka, kare yaka, beşgen yaka, D yaka gibi daha pek çok farklı modele ulaşmanız mümkündür. Tüm ürünlerimizi inceleyerek dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Uzun saat boyunca rahat bir şekilde çalışmak için en kaliteli kadın formalarımızı tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Uzun boy hakim yaka önlük, orta boy ceket yaka, bordo nöbet takımı, lacivert takımı gibi birçok modellerimiz sizlerin beğenisini bekliyor. U yaka tek üst forma, zarf yaka tek üst forma, kare yaka tek üst forma, kadın beyaz pantolon ve daha birçok modelimize ulaşmak için zaman kaybetmeyin. Formalar viskon alpaka kumaştan üretilip kaşındırma ve alerji yapmamaktadır. Radyasyonu büyük oranda engellemektedir. Kırışmaz özellikli kumaşlarımız oldukça yumuşaktır. Temizliği kolaydır ve yağlılık hissi vermemektedir. Alpaka kumaş hafiftir ve nemden de etkilenmemektedir. Daha pek çok özelliğe sahip ürünlerimizi incelemeden kararınızı vermeyin.


Bayan Doktor Forması Fiyatları

Bayan doktor forması fiyatları modellerine göre değişim göstermektedir. Ancak son derece kaliteli modellerimize oldukça ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz. Her bedene uygun indirimli modellerimiz sizleri bekliyor. Dilediğiniz zaman ürünlerimizi inceleyebilir ve siparişlerinizi vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.