0 554 821 8555

En Kaliteli Uzun Kollu Doktor Forması


Doktorların sağlık kurumlarında rahat bir şekilde çalışabilmesi için mutlaka kaliteli ve konforlu olan formalara ihtiyaç bulunmaktadır. Uzun zamandır forma üretimi yapmakta olan firmamız çok farklı alternatiflere yer vermektedir. Özellikle soğuk yerlerde ve kış aylarında giyilmekte olan uzun kollu doktor forması noktasında hem renk hem de kumaş bakımından alternatifler üretmekteyiz. Firmamız tarafından üretilmekte olan uzun kollu doktor formalarında kalite standartları maksimum seviyede bulunurken giyim konforu da buna eşlik etmektedir.


En Konforlu Uzun Kollu Doktor Forması


Firmamız tarafından iki farklı kategoride uzun kollu doktor forması üretimi yapılmaktadır. Bunlardan birisi ceket yaka olarak imal edilmekte olan ve çok şık bir görünüme sahip olan formalardır. Diğeri ise slim fit kesime sahip olan uzun kollu hâkim yaka olan formalardır. Her iki formanın da dikkat çekici olan tarafı konforlu kullanımıdır. Kumaş kalitelisi olarak Alpaka kumaş tercih edildiğinden dolayı uzun kullanımlarda dahi deforme olmamaktadır. Ayrıca Alpaka kumaş tercih edildiğinden dolayı nefes alan kumaş özelliği sayesinde uzun nöbet saatlerinde dahi terleme yapmadan kolaylıkla kullanılabilmektedir. Üç boyutlu kesimle imal edildiğinden dolayı şık bir duruşu sağlarken %100 özgün olan modellerimizdeki dekoratif görünüm beğeni kazanmaktadır.


En Şık Uzun Kollu Doktor Forması Çeşitleri

Hastanelerde çok hareketli olmak zorun olan doktorlar aynı zamanda nöbete kaldıklarında kalitesiz olan formalarda genellikle kırışma problemi olmaktadır. Fakat Alpaka kumaşla imal etmiş olduğumuz uzun kollu doktor forması çeşitlerinde kesinlikle kırışma olmamaktadır. Nefes alan doku ile birlikte rahat ve konforlu bir giyim ortaya çıkarken cilt bakımından da alerji problemleri görülmemektedir. Ayrıca yıkama sırasında kesinlikle çekme yapmayan kumaşlar duruşunu ve fit görünümünü hiçbir zaman kaybetmemektedir.