0 554 821 8555

Hemşire Forması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


    Sağlık, insan hayatındaki en önemli kavramlardan biridir. Dolayısıyla sağlık çalışanları ve onların bağlantılı olduğu her şey bireysel dikkatin de dışında bir değer taşır. Hastaneler, laboratuvarlar, kullanılan materyaller, doktor - çalışan kıyafetleri ve daha nice fartör bu alanın iyi ya da kötü olmasında doğrudan birer etken olarak görülebilir.


Biz de hazırladığımız bu yazının ana konusunu hemşire üniforması konusunda dikkat edilmesi gerekenler ve hemşire üniforması nereden alınır gibi spesfik konular olarak belirledik. Sağlık çalışanları için ve hatta bazı durumlarda hastalar için bile ayrı dikkat taşır hemşire formaları.


Hemşire forması şık bir duruşa sahip olmanın yanında kaliteli ve kullanışlı olmalıdır. Tasarım ve üretim aşamasında kullanılan materyallere formanın konfor sağlayıp sağlamadığına mutlaka dikkat edilmelidir. Ne yazık ki güzel ve düzgün bir görünüm her zaman konforu beraberinde getirmez.


Hemşirelerin müdehale sırasında, çalışırken ve hatta dinlenirken bile hemşire forması içinde rahat hissetmeleri gerekir. Çünkü konfor doğru ve verimli çalışmayı doğurur. Rahat ve uzun süreli kullanım içeren hemşire kıyafetleri, hemşirelerin her hareketine direkt etkide bulunduğu için konsantrelerinin bozulmasını önler. Bu noktalar ışığında hemşire kıyafeti seçerken tercih edeceğiniz markalar da oldukça önemlidir. Markanın üretim değerleri ve işine verdiği önem tasarlanan ürünün kaliteli olmasını da beraberinde getirir.


Tipmod Medikal Tekstil olarak biz kalite standartlarından ödün vermeden, özenle tasarladığımız medikal tekstil ürünlerini gönül rahatlığıyla alıcılarımızla buluşturuyoruz. Hemşireler için hazırladığımız hemşire formalarının, uzun süre deforme olmadan kullanılabilir olması önceliklerimizden biridir. Kullanılan kumaşların kalite standartlarının en üstünde yer aldığına dikkat ederek rahatlığı en üst seviyeye çıkaran ürünler üretiyoruz. Hemşire forması çeşitleri hareket kısıtlamasına sebep olmayacak şekilde modelleniyor. Hemşireler iş sırasında sürekli sağlık ve temizlik konularını göz önünde bulundurdukları için birden fazla formaya ihtiyaç duyabiliyorlar ya da sıklıkla üniformalarını değiştirmek zorunda kalabiliyorlar. Bu noktada, Hemşire forma çeşitlerinde kaliteli ürün ve uygun fiyat son derece önemlidir. Tipmod Medikal Tekstil olarak biz de ürünlerimizde tüm bu faktörleri ön plana çıkararak en rahat, kullanışlı, konforlu hemşire üniforması çeşitlerini üretmeye devam ediyoruz.