0 554 821 8555

Hemşire Forması Kırmızı Alternatifleri


Sağlık kurumlarında çalışan hemşireler uzun mesai saatleri, yorucu nöbetler ile beraber pek çok problem yaşayabilmektedir. Bu noktada firmamız oldukça kaliteli bir şekilde hemşire forması üreterek onları en azından mesai saatleri içerisinde rahatlatacak olan çözümlere imza atmaktadır. Üstelik hemşire forması kırmızı rengiyle üretilerek son derece göz alıcı bir tasarım da ortaya çıkartılmaktadır. Pek çok firmada olduğu gibi unisex şeklinde değil sadece bayanlara özel olarak imal edilmiş olan hemşire formaları vücuda tam oturan yapısıyla ve güzel görünümüyle hemşireler için aradıkları şıklığı sunmaktadır.


En Rahat Hemşire Forması Kırmızı Renk Çeşitleri


Son derece kaliteli bir şekilde üretmekte olduğumuz hemşire forması kırmızı renk alternatiflerini de bünyesinde barındırmaktadır. Hemşire formalarında kumaş tercihi olarak genellikle Alpaka kumaş veya terikoton dediğimiz oldukça hafif ancak konforlu olan seçenekler ön plana çıkartılmaktadır. Bu kumaşların en önemli özelliği terletmeyen bir yapıya sahip olmasıdır. Bilhassa uzun süren nöbetlerde rahatlatıcı bir etki ortaya çıkartmaktadır. Ayrıca kırışmayan yapısı sebebiyle ve rahat kullanım olanağı ile beraber üretmiş olduğumuz hemşire formaları, hem göze hoş gelen bir görünüm oluşturmakta hem de hafif olan dokusuyla dikkat çekmektedir.


Hemşire Forması Kırmızı Ne Kadar?

Hemşire formalarının üretilirken özellikle mesai saatleri içerisinde daha fonksiyonel olabilmesi için çeşitli cepler de konumlandırılmaktadır. Göğüs kısmına yerleştirilmiş olan cep aynı zamanda yan taraflara konulan iki ayrı cep ile beraber ihtiyaç duyulan pek çok objenin taşınmasına olanak tanımaktadır. V yaka şeklinde tasarlanmış olan formalar çıtçıtlı tesettür hemşire formatında imal edilebilmektedir. Üstelik hemşire forması kırmızı rengi ile beraber defalarca kere yıkansa bile formunu koruyabilen özel bir yapıya sahiptir. Kurumumuz tarafından üretilmiş olan bütün hemşire formaları son derece uygun fiyatlarla sağlık çalışanlarına sunulmaktadır.