0 554 821 8555

Hemşire Forması Renkleri


Bay Ve Bayan İçin Hemşire Forması Renkleri


Hemşirelik mesleği, eski zamanlarda sadece bayanlar tarafından icra edilen bir meslek olurken, günümüzde erkeklerinde tercih ettiği bir meslek haline gelmiştir. Bu nedenle firmamız tarafından üretilen hemşire forması renkleri bay ve bayan kullanımı için uygun bir aralıkta bulunmaktadır. Renk seçenekleri arasında; medikal giyim alanında hemşirelerimizin ihtiyacını karşılayacak şekilde; lacivert, siyah, koyu yeşil, açık yeşil, kırmızı, bordo, pembe ve mavi gibi seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca renk seçenekleri gibi firmamız hemşire formaları için zarf yaka, v yaka veya çıtçıtlı tesettür modeller üretmektedir.


Özel Desenleri İle Hemşire Forması Renkleri

Hemşire formalarında genellikle tek renk ve klasik bir şekilde hazırlanan modellerle üretim yapılmaktadır. Hemşire formalarının kumaş tercihi için Alpaka kumaş veya terikoton kumaş kullanılırken yaz ve kış aylarında rahatlıkla giyilebilecek ürünler ortaya koyulmaktadır. Yıllarca kullanılmasına rağmen sararma veya solma yapmayan formalarımız, kolaylıkla ütülenebilir ve temiz bir şekilde sürekli olarak giyilebilir. Farklı bir görünüm oluşturmak için firmamız, hemşire forması renkleri için geniş bir aralık sunarken aynı zamanda da desenli üretimler sağlayabilmektedir.


Uzun Kollu Ürünlerde Hemşire Forması Renkleri

Genellikle hemşire formaları, kısa kollu şekilde üretilirken firmamız, kış aylarında personellerin daha sıcak bir giyim sağlaması için uzun kollu hemşire forması üretimi de yapmaktadır. Özellikle nöbet zamanlarında rahatlıkla giyilebilecek uzun kollu hemşire forması ürünleri, geniş bir renk çeşitliliğine sahiptir. Bu noktada hemşire forması renkleri için avcı yeşili, lacivert, siyah, bordo, patlıcan moru ve petrol yeşili gibi özel renkler bulunmaktadır. Bu renk seçenekleri ile birlikte ürünlerimiz üst kısmında bel aşağısına kadar inen boyu ile birlikte alt kısmında ise rahat bir beden kesimi oluşturarak konforlu bir giyim sağlamaktadır.