Sıkça Sorulan Sorular

Ürünler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Likralı kumaş özellikleri nelerdir?
Likralı kumaş %96 Pamuk %4 Likra olup ince ve hafiftir 2-4 cm esneme yapmaktadır. Ürün yıkandıktan sonra eski haline dönmektedir. Üründe yıkama koşullarına uyulduğu taktirde hiçbir şekilde çekme yapmaz. Likra elyafının karakteristik özelliği çok yüksek uzama yeteneği ve yapısında bozulma olmadan geri dönebilmesidir. Likra lif kullanıldığı ürünlere; rahatlık, vücuda uyum ve hareket özgürlüğü gibi eşsiz özellikler katar.
Terikoton kumaş özellikleri nelerdir?
Terikoton kumaş %65 Polyester %35 Pamuk olup ince ve hafiftir. Terikoton kumaş yıkandıktan sonra ütü gerektirmez çekme ve kırışma yapmaz.
Alpaka kumaş özellikleri nelerdir?
Alpaka kumaş %65 Polyester %35 Pamuk olup kalın kumaştır. Alpaka yününün alerjik etkileri yok denilecek kadar azdır ve kaşındırma yapmaz. Lanolin içermediği için temizliği daha kolaydır. Dokunuşta yağlılık hissi vermez. Doğal elastikliği sayesinde kumaşı kırışmaz.
Sabo terlik günlük kullanımda rahat edermiyim?
Sabo terliği diğer terliklerden ayırt eden bir çok özelliği bulunmaktadır, bunların en başında anatomik yapısı sebebi ile kullanım açısından diğerlerine göre çok daha rahat olması, hafif ve ayağı yormayan ağırlıkta ve cildin hava alması için üstünün delikli olması, bu yüzden ayakta uzun süre kalanlar için ayak sağlığını korumaktadır ve rahatlatmaktadır.

Müşterilerimiz Tarafından Sıkça Sorulan Sorular

İade&Değişimde kargoyu alıcımı ödüyor?
Tabiki hayır ürünlerinizin iade veya değişimlerinde kargo tarafımıza aittir.
Kapıda ödeme imkanı varmı?
Kapıda ödeme imkanımız yoktur. Sitemizde havale ve kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz mevcuttur.
Sitenizden aldığım ürünü mağazadan değiştirebilirmiyim?
Tabi ki değiştirebilirsiniz. Sitenin alt kısmında bulunan müşteri hizmetleri başlığı altındaki "mağazalar" kısmında bulunan mağazalarımızdan değiştirebilirsiniz.
Ürün alışveriş listesine eklendi.
Karşılaştırmak için ürün eklendi.