0 554 821 8555

Mavi Hemşire Forması


Üstün Kaliteli Hemşire Forması Mavi Seçeneği


Firmamız tarafından hemşirelerin gün boyunca vereceği hizmetlerde ve gece nöbetlerinde kullanabileceği hemşire forması ürünleri üretilmektedir. Bu ürünler için çok geniş bir renk aralığı tercih edildiği gibi hemşirelerimiz tarafından en çok istenilen ürünlerden birisi de hemşire forması mavi seçeneği olmaktadır. Ürünlerimiz, üstün bir malzeme kalitesi gösteren terikoton kumaş ile üretilmekte olduğundan dolayı yüksek bir kalite sağlamaktadır. Terikoton kumaş; terletmeyen, çekmeyen veya kırışmayan özelliği ile birlikte çok ince ve hafif bir kumaştır. Gün boyunca mesailerde rahatlıkla kullanılabilecek bu önlükler kolaylıkla yıkanabilir ve ütülenerek tekrar kullanılabilir.


Hemşire Forması Mavi Seçeneklerinde Model Seçimleri

Hemşire forması satın alınırken renk tercihi yapılabileceği gibi istenilen modellerde seçimde yapılabilir. Çünkü firmamız, hemşire forması mavi seçenekleri için yaz ayları ve kış aylarına uygun şekilde kısa kollu ya da uzun kollu üretimler yapabilmektedir. Üretimlerimizde yaka seçeneği için V yaka tercihi gerçekleştirilirken bay veya bayan personeller için ayrı bedenlerde ve kesimlerde ürünler üretilmektedir. Sararma ya da tüylenme gibi özellikler göstermeyen ürünlerimiz, üstün kalitesi sayesinde yıllarca aynı yapıda kullanılabilir.


En Uygun Fiyatlarla Hemşire Forması Mavi Ürünleri

Hemşire forması ürünleri için firmamızın talep ettiği fiyatlar çok uygun olmakla birlikte ürünlerimiz web sayfamız üzerinden de satın alınabilir. Konforlu bir çalışma ortamında rahatlıkla giyilebilecek ve uzun yıllar yapısı korunduğu için yıkanarak tekrar kullanılabilecek hemşire forması mavi seçenekleri, web sitemiz üzerinden farklı renk tonlarıyla da tercih edilebilir. Formalarda mavi renk için firmamız tarafından sunulan 2 farklı model arasında saks mavi ve açık mavi gibi tercihler yer almaktadır. Bu tercihler için gerçekleştireceğiniz alışverişlerde web üzerinden kargo yolu ile ürün temini yapabilirsiniz.