0 554 821 8555

Uzun Kollu Hemşire Forması

48 SAATTE KARGODA
Ücretsiz Kargo
48 SAATTE KARGODA
Ücretsiz Kargo

İndigo Nöbet Takımı

120,00TL
99,00TL
48 SAATTE KARGODA
Ücretsiz Kargo

Lacivert Nöbet Takımı

120,00TL
99,00TL
48 SAATTE KARGODA
Ücretsiz Kargo
48 SAATTE KARGODA
Ücretsiz Kargo
48 SAATTE KARGODA
Ücretsiz Kargo

Siyah Nöbet Takımı

120,00TL
99,00TL
1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Tesettür Forma

        Medikal giyim alanında doktor ve hemşirelerimizin uzun kollu tesettür forma ihtiyaçlarını karşılayabilmek için lacivert siyah bordo gibi tek renk üniformaların yanında desenli forma çeşitleri de bulunmaktadır. Kalıplarımızın bay bayan ayrı olması nedeniyle müşterilerimizin beden tercihlerine daha iyi uyum sağlar.|||

Desenli Hemşire Forması

        Tıpmod imalatı olan hemşire forması en iyi kaliteyi sağlayacak şekilde özenle üretilmektedir. Kumaş tercihi olarak Alpaka kumaş ve Terikoton kumaş kullanılmaktadır. Alpaka kumaş daha kalın terikoton kumaşa göre daha kalındır ve genellikle beyaz formalarda ve önlüklerde tercih edilmektedir. Terikoton kumaş ise alpaka kumaşa göre biraz daha hafiftir, bu yüzden oldukça rahat bir kullanım sağlar. Ürettiğimiz hastane formaları kumaş tercihlerimizden dolayı kesinlikle sararma ve tüylenme yapmaz. Ütülenmesi oldukça kolaydır.

TIPMOD Müşteri Memnuniyeti

        Tıpmod olarak hedefimiz bütün doktor ve hemşirelerimizin memnuniyetidir. Bu yüzden hastane kıyafeti ürünlerimiz tıpmod üretim garantisi altındadır. Herhangi bir sararma tüylenme gibi olumsuz durumunda veya malzeme hatasında kusurlu ürün derhal tarafımızdan kontorl edilerek değiştirilir. Bununla beraber forma modellerinden memnun kalmadığınız takdirde değişim imkanı da bulunmaktadır. Ürünle ilgili bir şikayetiniz olduğunda telefon, fax veya mail yoluyla ulaşmanız durumunda istediğiniz çözüme ulaşmak için gerekli işlem başlatılır.

Sizde çalışma esnasında rahatınızı düşünüyorsanız, medikal tekstil alanında yıllarını harcamış tıpmod firması ürünlerini tercih edin, kesinlikle pişman olmazsınız.