0 554 821 8555

Yüksek Kalitede Doktor Kıyafeti Fiyatları


Gün boyunca hastanede hastaları ile meşgul olan, ameliyatlara girip çıkan veya muayeneler gerçekleştiren doktorların rahat ve stressiz bir iş yaşamı sağlaması gerekir. İş yerinde olabildiğince rahat bir ortama sahip olan doktorlar hastaları için daha iyi sonuçlar sağlayabilirler. Bu nedenle doktorların çalışma sırasında giydikleri kıyafetlerde kaliteli ve rahat olmalıdır. Firmamız bu seçimi gerçekleştirirken en iyi kalite terikoton kumaş tercihi yapmaktadır. Firmamız yüksek kalitedeki doktor kıyafeti fiyatları içinde en uygun rakamlarla hizmet vermektedir. Ürünlerimiz sahip olduğu yüksek kalite ile birlikte hem yaz hem kış aylarında en konforlu kullanım sağlamaktadır.


Toplu Alımlarda Doktor Kıyafeti Fiyatları

Kamu hastaneleri ve özel hastaneler tarafından kurum içerisinde doktorların kullanabileceği kıyafetler için özel kumaş yapısına sahip siparişler yapılabilmektedir. Terikoton kumaşlarımız, %35 pamuk ve %65 polyester içeriklere sahip olan ve çok hafif kumaşlardır. Aynı zamanda da sıcak tutan bir kullanım sağlayan bu ürünlerimizi seçebilirler. Gerek gece nöbetleri gerekse ameliyat günleri için kullanılabilecek doktor kıyafeti ürünleri hakim yaka ya da ceket yaka gibi farklı şekillerde görülmektedir. Bu ürünler için toplu alım yapıldığında doktor kıyafeti fiyatları çok daha uygun bir noktada bulunurken özel üretimlerde yapılabilmektedir.


Beyaz Önlük İçin Doktor Kıyafeti Fiyatları

Doktor denince akla gelen ilk kıyafet elbette ki beyaz önlük olmaktadır. Bu önlük ürünleri, Alpaka kumaş kullanımı ile birlikte üretilmektedir. Alpaka kumaş; %25 pamuk %75 polyester içeriğine sahip ve sararma ya da tüylenme yapmayan özel bir yapıdadır. Bu kalitede bir üretime sahip beyaz önlük ürünlerimiz, cepli ve düğmeli gibi farklı seçeneklere sahip olabilir. Ayrıca doktor kıyafeti fiyatları içerisinde en özel yere sahiptirler. Üretimlerimiz doktorların işyerinde en rahat kullanımı oluşturması için şekillendirilmiştir.