Hakkımızda

Medikal Tekstilde Son Nokta

İnsanlara hizmet ve ürün üretmek amacı ile birçok sektör doğmuştur. Bu hizmet sektörlerden birisi de insan sağlığına hizmet eden önemli bir hizmet alanı olan sağlık alanıdır. Her alanda olduğu gibi sağlık alanında hizmet veren çalışanlarının da çalışma esnasında bir takım istek ve ihtiyaçları bulunmaktadır. Özellikle kıyafet ve benzeri gibi tekstil ürünleri sağlık çalışanlarının hastane ve benzeri gibi sağlık kurum ve kuruluşları gibi çalışma alanlarında rahat çalışabilmeleri için son derece büyük önem taşımaktadır. Bu alanda sağlık çalışanlarının istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran firmamız, tüm sağlık çalışanları için tekstil üretimi yapan ve piyasada gerek kalitesi gerekse işine verdiği önem ile lider firma olan bir medikal tekstil firması olmaktadır. Doktor ve hemşireler başta olmak üzere tüm sağlık çalışanları için tekstil üretimini kalite sınırlarının en üst seviyesinde yapan firmamız, medikal önlük ve benzeri gibi üretim faaliyetleri sayesinde bu alanda piyasanın en çok aranan ve tercih edilen firması haline gelmiştir. Üretim faaliyetleri sırasında önceliğini üretim kalitesine ve sonrasında ise müşteri memnuniyetine veren firmamız, imalatını yaptığı tüm medikal tekstil ürünlerini diğer imalattan satışa sunduğundan dolayı uygun fiyatlar ile müşterilerinin taleplerine karşılık veren bir firma olmaktadır. Müşterilerimizin isteklerini ve aynı zamanda konforunu düşünen ve göz ardı etmeyen firma çalışanlarımız, tüm sağlık çalışanlarımız için hem sağlıklı, hem şık görünümlü hem de aynı zamanda rahat bir çalışma ortamı sağlayabilecek ürünlerin imalatını yaparak kalitesinden emin bir şekilde medikal üniforma ve benzeri gibi tüm ürünlerini gururlu müşterilerimize sunmaktadır.

Özel Tasarım Modellerimiz İle Size Özel Ürünler Üretiyoruz

Firmamız tüm medikal tekstil ürünlerini kendi bünyesinde, kendi donanımı ve personelleri ile üreten bir imalatçı firmadır. Tüm ürün tasarımlarının, modellerinin ve renk kombinasyonlarının patentinin kendisine ait olan firmamız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel üretim hizmet imkanını da müşterilerimize sunmaktadır. Hastane ve benzeri gibi bazı sağlık kurum ve kuruluşlarında hemşireler ya da doktorlar tek tip kıyafet uygulamasına gitmektedir. Bu gibi durumlarda toptan sipariş vermek isteyen müşterilerimiz için toptan imalat hizmeti verirken aynı zamanda müşterilerimizin talep ettiği modelde, tasarımlarda ve renklerde doktor önlüğü ve benzeri gibi medikal tekstil ürünleri gibi tüm ürünlerin toptan imalarını istenilen ölçü ve bedenlerde özel olarak yapmaktayız. Renk ve model tasarımlarımız firma bünyemizde oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olmaktadır. Bu bağlamda müşterilerimizin istekleri ve talepleri üzerine kişiye özel tasarım imkanlarımız doğrultusunda özel hemşire forması ürünleri de firmamız tarafından imal edilmektedir. Ancak firma üretim kapasitemiz sadece bu ürünler ile sınırlı olmamakla birlikte aynı zamanda firmamızda diyabet terlikleri ve sabo terlik üretimi de kaliteden taviz vermeden üretilmektedir.

PİYASADA EN UYGUN FİYATA SİZE ÜRÜN DEĞİL KALİTE SUNUYORUZ

Medikal tekstil ürünlerinin üretimini yapan çizgi medikal , uçak forma gibi birçok firma vardır ancak bu firmaların her birini geçerek ilk sırada yer alan bir firma olduğumuzu iddia ediyoruz. Ürünlerimizin kaliteli olması, anti bakteriyel özellikte olması ile birlikte aynı zamanda hem hemşire formaları hem de üretmiş olduğumuz doktor forması modelleri yoğun çalışma sırasında terletme yapmazken aynı zamanda tene de yapışmayan özel kumaşlardan üretilmektedir. Piyasadaki diğer birçok medikal tekstil üretimi yapan firmalar ile karşılaştırıldığımızda ilk sırada yer alan firmamız, piyasada geniş çeşitlilik kapasitesine sahip olan medikal tekstil ürünlerini kaliteli üretmekle birlikte aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Bu bağlamda piyasadaki firmalar arasında hem kaliteli hem kullanışlı hem de şık olan doktor formaları ve hemşire forması fiyatları oldukça ekonomik olmaktadır. Çünkü biz firma olarak sadece ürün değil müşterilerimize güven ve kalite satmayı hedefliyoruz.