0 554 821 8555

MEDIKAL ÜRÜNLER VE SAGLIK HABERLERI

Cerrahi önlük ameliyat sırasında sağlık çalışanlarının giydiği, sterilizasyonu ve rahatlığı oldukça önemli olan bir kıyafettir. Hasta için de doktor ya da diğer salık çalışanları için de temizlik başat faktör olarak görülür.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Basın Müşavirliği yaptığı yazılı açıklamada, Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin, Milli Savunma Bakanlığı nam ve hesabına tıp fakültelerinin ara sınıflarından yatay geçişle 250 öğrenci alacağı belirtti. Alımlar için genel şartların Milli Savunma Bakanlığı'nın internet si

İnsan bedeninin en fazla cefa çeken uzuvları olarak bilinir ayaklar? Tüm gün, her şartta bedenimizin ağırlığını sorgusuz sualsiz taşımakla yükümlüdürler. Saatlerce ayakta kaldığımız zamanlarda ya da koşturduğumuz ve hatta uzun uzun oturduğumuz zamanlarda bile onların yükü çok fazladır.

Doktorlar her ülkenin en çok ihtiyaç duyduğu meslek dalında çalışma yapan bireylerdir. Doktorlar çalışma esnasında daha rahat hareket edebilmek ve temiz bir şekilde tedavi hizmeti sunabilmek için önlük ve diğer formaları giymek durumundadır.

Cerrahi alandaki ilk girişim, fosillerin incelenmesi ile ortaya çıkmış olan kafatası trepanasyonları olarak bilinir. Bu dönem, neolitik çağda (yaklaşık İ.Ö. 10000-6000) yıllarına tekabül etmektedir.

Dünya artık her alanda hızla değişen ve gelişen bir hal aldı. Özellikle teknolojinin bu denli hızla kendini yenilemesi tüm hayatımızı doğrudan etkilemeye başladı. Geçmişte yaşayan insanlara göre belki de daha şanslı hayatlar yaşıyoruz denebilir. Bugün elimizin altında faydalanabileceğimiz birçok şey

Hastanelere yolumuzun düşmesi genellikle olumsuz nedenlerden dolayı olur. Hastalıklar, kazalar ve kayıplar.. Ve bu olaylara karşı gittiğimiz hastanelerde yardımımıza koşan doktorlar ve hemşireler.

Bayan doktor forması doktorların rahat çalışması için oldukça önem taşımaktadır. Şık ve rahat formalar sayesinde kadın doktorlar işlerini rahatlıkla yapmaktadır. Bu nedenle bizler kadın doktorlarımıza en kaliteli formaları sunuyoruz.

Doktorların sağlık kurumlarında rahat bir şekilde çalışabilmesi için mutlaka kaliteli ve konforlu olan formalara ihtiyaç bulunmaktadır. Uzun zamandır forma üretimi yapmakta olan firmamız çok farklı alternatiflere yer vermektedir.

1 den 10 e 32 (4 sayfa) ürün gösteriliyor